ייצור טקסטיל

אין ספק כי שימוש בטקסטיל מאפשר למשפחות רבות לשדרג את נראות הבית, במהירות ובקלות, ללא כל צורך בקנייה או החלפה של רהיטים. ייצור טקסטיל הפך להיות בשנים האחרונות פופולרי ומבוקש במיוחד בישראל, ובעולם כולו. בעזרת וילונות, שטיחים, כריות, פינות רכות ועוד, ניתן להעניק לכל חלל מראה מעוצב ונעים יותר. 

כמו כן, לפני רכישה של כל מוצר, חשוב להבין איזו אווירה ברצונכם לייצר באותו החלל, ובהתאם לכך להתאים את סוג המוצרים. כיום ניתן למצוא טקסטיל בסגנונות שונים כגון כפרי, וינטג׳, מודרני, עתיק ועוד.

אביה ציוד לגני ילדים הינה חברה מקצועית ובעלת ניסיון רב בייבוא וייצור איכותי לגני ילדים ומעונות אשר הוקמה בשנת 1999, כצהרון, משפחתון וגן ילדים. 

מתוך ראיית הצורך במוצרים איכותיים, בטיחותיים ומודרניים לגנים החליטה החברה לייבוא ולייצר ציוד איכותי לגני ילדים. כמו כן, החברה מתמחה בתחום של ייצור וייבוא של ציוד לגני ילדים על פי כל התקנים הבינלאומיים.

ייצור טקסטיל ושימוש בו מכניס לתוך הבית אווירה חמימה ונעימה, כאשר היצע האפשרויות והעיצובים הינו רחב במיוחד ויכול להתאים לכל טעם וצורך.

ניתן לבחור במגוון כריות מדליקות בטקסטורות שונות, וילונות בצבעים, חלקים, קצרים או ארוכים, ריפוד מחדש של כורסאות, וכמובן שטיחים ארוגים במגוון רחב של סגנונות, גדלים וצבעים.

וילונות

השימוש בוילונות הפך להיות פופולרי במיוחד, כאשר ניתן למצוא מגוון רחב של סגנונות ועיצובים כיום אשר יכולים להתאים לכל חלל.  אביה ציוד לגני ילדים מתמחים זה שנים רבות בייבוא וייצור של ציוד סוג זה, וגאים להעניק לכל לקוח את השירות הטוב והמקצועי ביותר.

כריות

ניתן לקנות בד ולרפד מחדש כריות ישנות, וכמובן ניתן לקנות כריות חדשות לחלוטין. על מנת להעניק מראה של גיוון מומלץ להשתמש בסוגים שונים של בדים וסגנונות, כך תוכלו להבטיח מראה מעוצב ורענן לחלל בו הכרויות נמצאות.

שטיחים

גם השטיחים נכנסים אל תוך קטגורית ייצור טקסטיל ועיצוב בעזרת טקסטיל. לשטיח תפקיד מהותי בחימום ושיפור מראה החלל, ולכן ניתן לראות כי יותר ויותר ישראלים בשנים האחרונות בוחרים בשטיחים שונים בסגנונות שונים ומשפרים ברגע, בקלות ומהירות את נראות הבית.  אביה ציוד לגני ילדים הינה חברה מקצועית ובעלת ניסיון רב בייבוא וייצור איכותי לגני ילדים ומעונות אשר הוקמת בשנת 1999.

0
דילוג לתוכן