קצת עלינו

חברת "אביה" ייבוא וייצור ציוד איכותי לגני ילדים ומעונות הוקמה בשנת 1999, כגן ילדים, משפחתון וצהרון. מתוך ראיית הצורך במוצרים איכותיים, בטיחותיים ומודרניים לגנים החלטנו לייבא ולייצר ציוד לגני ילדים. אנו מומחים בתחום ייבוא וייצור ציוד לגני ילדים עפ"י התקנים הבינלאמיים. אנו משקיעים בפיתוח מוצרים חדשים, תוך שימת דגש על שימוש בחומרים חדשניים ועיצוב מרהיב, איכותי ומודרני. כל מוצרינו מיובאים ומיוצרים ישירות על ידינו ומשווקים באופן ישיר לצרכן (ללא פערי תיווך). על לקוחותינו נמנים: גני עירייה, בתי ספר, עיריות, ארגון גני הילדים הפרטיים, איגוד הגנים, משרד החינוך, משחקיות, מתנסים ועוד…

קצת עליי- טלי

שמי טלי, עד לפני מספר חודשים גננת ובעלת גן פרטי בעל מוניטין של 17 שנה בגבעת שמואל. בהשכלתי אני גננת מוסמכת בעלת תואר ראשון בחינוך, כמו כן אני בעלת תעודה של מאבחנת ומטפלת בלקויות למידה על פי הגישה הנוירו – התפתחותית-תפקודית.
 
חברתי לעסק של בעלי מתוך ראיה רחבה לצרכים אמיתיים ונכונים לגנים ומעונות. מנסיוני אני יודעת מה הכרחי וחשוב שיהיה בסביבה חינוכית לפי צרכי גיל והתפתחות ועל מה אפשר לוותר. בד בבד אני מכירה בחשיבות הבלתי מתפשרת של מוצרים בטיחותיים, איכותיים, עמידים לאורך שנים ומונגשים לגילאי הילדים.
אני מאמינה כי ברכישת ציוד לגן חשוב שהרכישה תלווה במקצוענות וידע אמיתי ולא רק ממקום של מסחריות. אנו באביה ציוד לגני ילדים עם וותק של כ-17 שנה בתחום, מבטיחים לתת לכם חווית רכישה אישית ומותאמת לצרכיכם, שרות מעל למצופה ומחירים הוגנים.

בשנה זו התרחבנו למחסן מכירה של כ-400 מ"ר המכיל בתוכו כמעט את כל מה שגננת זקוקה לו בהקמת גן/מעון ובהעשרה של הקיים.
 
סל המוצרים התרחב גם לציוד מתכלה על כל סוגיו, חומרים בנושא עונות, חגים וכו'.
 
אני מזמינה אתכם להתרשם מהקטלוג העשיר באתר וכן לעקוב אחרי דף הפייסבוק שלנו ולהתרשם ממגוון המוצרים שרובם ייחודיים לנו ומיוצרים על ידינו.
בנוסף ניתן להגיע למחסן ולתרשם מקרוב.
 

נשמח לעמוד לרשותכם ולצרף אתכם למאגר לקוחותינו,
אביה ציוד איכותי לגני ילדים

חלק מהמוצרים שלנו

פופים ופינות רכות

חומרי יצירה חגים ועונות

וילונות ומצעים

מתקני חצר ופנים

0
דילוג לתוכן