שטיחי PVC

שטיחי PVC הפכו בשנים האחרונות לאחד המוצרים המבוקשים והפופולרים ביותר. מדובר בשטיח ייחודי אשר עשוי מסוג של גומי אשר נקרא פוליתילן ויניל כלואוריט. שטיחי PVC מיועדים לכיסוי וחיפוי של רצפות. השטיח למעשה מודבק על גבי הרצפה, ומעניק לחלל בו הוא נמצא מראה חדש, מודרני ורענן. כיום ניתן להשיג שטיחי PVC במגוון רחב של סגנונות, צבעים וגדלים שונים. 

לפני רכישה של שטיחי PVC חשוב כי תגדירו בראש ובראשונה לאיזו מטרה אתם צריכים את השטיח ובאיזה חדר אתם מעוניינים לשים אותו. יש שטיחים אשר משמשים לחדרי השינה, מטבח, מקלחון ועוד, כאשר כל שטיח משתנה בהתאם לצורך שלו, העובי, העמידות, ועוד. כמו כן, אחד היתרונות המהותיים ביותר של שטיחי PVC הם האפשרות לניקיון פשוט וקל במיוחד, ממש כמו לנקות את הרצפה.

אביה ציוד לגני ילדים הינה חברה מקצועית ובעלת ניסיון רב בייבוא וייצור איכותי לגני ילדים ומעונות אשר הוקמה בשנת 1999, כצהרון, משפחתון וגן ילדים.

מתוך ראיית הצורך במוצרים איכותיים, בטיחותיים ומודרניים לגנים החליטה החברה לייבוא ולייצר ציוד איכותי לגני ילדים. כמו כן, החברה מתמחה בתחום של ייצור וייבוא של ציוד לגני ילדים על פי כל התקנים הבינלאומיים.

שטיחים מסוג זה מיועדים למקומות בהם קיימת רטיבות במידה כזו או אחרת כגון חדרי אמבטיה, מטבחים, חדרי כביסה ועוד. שטיחי PVC מגיעים בהיצע רחב ועשיר במיוחד של סגנונות ודוגמאות, אשר יכולים להתאים לכל טעם ולכל צורך. כל שטיח מגיע עם גב מיוחד אשר מונע את החלקת השטיח על הרצפה.  אביה ציוד לגני ילדים הינה חברה מקצועית ובעלת ניסיון רב שנים אשר מתמחה בייבוא של שטיחי PVC תוצרת בלגיה, ברמה ובאיכות הגבוהה ביותר, ללא כל פשרות. כמו כן, החברה גאה להציע שטיחי PVC עגולים, מוצר נדיר ומבוקש במיוחד.

כמו כן, אחד היתרונות המהותיים ביותר של שטיחי PVC הוא כי אין צורך בכל התקנה ייחודית, או הדבקה, אלא רק בהנחה של השטיח על המקום הרצוי. מדובר במוצר איכותי אשר מחזיק למשך שנים רבות, ויכול להפוך כל חלל לפרקטי ומעוצב יותר. אביה ציוד לגני ילדים מתמחים בייבוא של שטיחים מסוג זה באיכות הגבוהה ביותר תוצרת בלגיה.

0
דילוג לתוכן