שערים לגני ילדים

אין ספק כי שערים לגני ילדים הינו נושא מהותי וחשוב במיוחד, וניתן לראות כי בשנים האחרונות המודעות סביב נושא זה הולכת וגוברת. כהורים, הביטחון והבטיחות של הילדים שלנו הן ללא ספק החשובות ביותר בכל מקום ובעיקר כשזה מגיע למסגרת חינוכית. חשוב להבין כי אין זה משנה איזה סוג או גודל של גן מדובר, שערים לגני ילדים הינם קריטיים וחשובים במיוחד, ואף מעלים בעשרות אחוזים את רמת הביטחון בגן.

אביה ציוד לגני ילדים הינה חברה מקצועית ובעלת ניסיון רב בייבוא וייצור איכותי לגני ילדים ומעונות אשר הוקמה בשנת 1999, כצהרון, משפחתון וגן ילדים. 

מתוך ראיית הצורך במוצרים איכותיים, בטיחותיים ומודרניים לגנים החליטה החברה לייבוא ולייצר ציוד איכותי לגני ילדים. כמו כן, החברה מתמחה בתחום של ייצור וייבוא של ציוד לגני ילדים על פי כל התקנים הבינלאומיים.

מומלץ להתקין את השער בכניסה הראשית של הגן, עם מנעול ייחודי ובטיחותי, אותו לא ניתן לפתוח מבחוץ.

במילים אחרות, רק במקרה בו הורה מצלצל בפעמון, ניגשת הגננת והסייעת לשער ופותחת אותו, ובכך מאפשרת את הכניסה והיציאה של הילדים מהגן, עם ההורים בלבד. אביה ציוד לגני ילדים הינה חברה מקצועית בעלת ניסיון רב שנים אשר מתמחה בהתקנה ייחודית. החברה מחזיקה באנשי צוות בעלי התמחות בתחום, אשר מגיעים למקום ומבצעים את ההתקנה על הצד המקצועי והטוב ביותר.

כמו כן, במידה וישר שערים נוספים, למשל שער שמפריד בין קומה ראשונה לשניה, או בין חלל אחד לשני, חשוב במיוחד להקפיד על כללי בטיחות, כלומר, שאנשי הצוות יקפידו לבצע נעילה בתום השימוש בשער, על מנת להבטיח את בטיחות הילדים. בנוסף, כאשר נדרשת התקנה של שערים לגני ילדים מומלץ לבחור בחברה מקצועית ובעלת ניסיון אשר מתמחה בתחום זה ויכולה להבטיח את התוצאה האיכותית והטובה ביותר, אשר תוכל לעמוד ברמת הבטיחות הגבוהה ביותר וכמובן כי המוצר מאושר על ידי מכון התקנים. אביה ציוד לגני ילדים הינה חברה מקצועית ובעלת ניסיון רב בייבוא וייצור איכותי לגני ילדים ומעונות אשר הוקמה בשנת 1999, כצהרון, משפחתון וגן ילדים. מתוך ראיית הצורך במוצרים איכותיים, בטיחותיים ומודרניים לגנים החליטה החברה ליבוא ולייצר ציוד איכותי לגני ילדים. 

0
דילוג לתוכן